Burç Kadınlarını Etkilemenin Yolları

emrah BerberBurç ve Fal0 Yorum23 Temmuz 2013

17 225x180 Burç Kadınlarını Etkilemenin YollarıAKREP BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Akrep burcu kadınlarına bakıldığında göze ilk çarpan özellikleri yerinde duramamalarıdır. Bunun sebebi doğuştan gelen enerjik yapılarıdır. Sıkıcı işler yapmaya kesinlikle toleransları yoktur. Aktif, hareket halinde ve hızlı bir yaşam tarzı benimserler.

Akrep burcu kadınları çocukluktan itibaren içgüdüsel olarak karakterlerini sağlamlaştırmaya çabalarlar. Hayatlarında yıkılmaz kurallar vardır ve bunları çok ama çok zor değiştirirler. Edindikleri her bir tecrübeden, mümkün olan en mantıklı sonuçları çıkarmaya çalışarak hayatlarına adapte ederler.

Bazı Akrep burcu kadınlarında güçlü karakter özellikleri dışarı taşıp fiziksel şiddete dönüşebilir. Bu nedenle etrafındaki kişilerin onun sinirlendirmemeye bir miktar daha fazla özen göstermeleri iyi olacaktır. Akrep burcu kadınlarını en nazik davrandıkları kişiler, flört ettikleri kişilerdir. Flört ettikleri kişilere sözle bile çok az saldırıda bulunurlar. Analiz yeteneklerine güvenirler ve dışarıdan bakarak erkekleri rahatça yorumlayabileceklerine inanırlar.

Akrep burcu kadınlarının partnerlerini belki de en çok zorlayan yönü, kıskanç olmalarıdır. Flört ettikleri kişinin bakışlarının bir başkasına anlık kaymasını bile büyütüp kavgaya dönüştürebilirler. Eşlerinden tam anlamıyla gerçek bir sadakat beklerler. Eşlerini paylaşmak zorunda kalacaklarını hissettikleri anda, ne kadar severlerse sevsinler kapıyı göstereceklerdir. Çünkü gurur, Akrep burcu kadınlarının en belirgin karakter özellikleri arasında yer alır ve bundan kesinlikle taviz vermek istemezler.

Akrep burcunun istediği eş öncelikle oturmuş bir kişiliğe sahip olmalıdır. Her konuda kararsız kalan, kadının onayını arayan, zayıf yönleri kolayca fark edilen biri; Akrep burcu kadınının en son tercih edeceği kişidir. Bu durum asla unutulmamalıdır.

 24 Burç Kadınlarını Etkilemenin YollarıASLAN BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Aslan burcu kadını, aşk ilişkilerinde diğer burçlardan farklı düşünür. Duygusal durumları kafasının içinde detaylandırarak mantıksal biçimde ele almaya çalışır. Duygularını kontrol etmekte usta olduğu için, içinde yıllar boyu birçok şeyi biriktirebilir. Bunların ani dışa vurumları da şiddetli duygusal tepkiler şeklinde olur. Bir Aslan burcu kadınını odasına çekilmiş, gözyaşları içinde bulabilirsiniz. Sebebini sorduğunuzda, Aslan burcu kadınının size verebileceği bir cevap yoktur. Çünkü kendisi de çok iyi bilir ki, aslında bu duygusal yoğunluk yılların birikiminden oluşmuştur.

Aslan burcu kadınlarının aşk ilişkilerindeki farklılığına gelecek olursak; bir Aslan burcu kadınını birçok erkek etkileyebilir. Aslan burcu kadını da bu erkeklerden etkilendiğinin sinyallerini karşı tarafa gönderebilir; fakat partnerini hemen seçmez. Çünkü tüm bu erkekler, kafasının içindeki en büyük soru işaretine takılır: Benimle neden ilişki yaşamak istiyorlar? İşte bu soru, Aslan burcu kadınını kendine her fırsatta sorduğu sorudur. Çünkü sadece dış görünüşünden dolayı değil, iç dünyası ve kafa yapısından dolayı da beğenilmek ister. Daha çok önem verdiği şey budur. Kendisiyle sadece dış görünüşü yüzünden ilgilenen erkeklere asla ilgi duymaz. Onun için önemli olan, erkeklere kişiliği ile çekici gelmiş olmasıdır. Bunu kendisine en iyi şekilde gösterebilen erkeği seçecek ve onu kalbinin başköşesine oturtacaktır.

Akrep burcu ile ilişki yaşayan erkeklerin korkmasına gerek yoktur. Çünkü Aslan burcu kadınları, dünyanın en sadık eşlerindendir. Sevdikleri ve değer verdikleri bir partnerleri varken gözleri asla dışarıya kaymaz. Karşılarındakinden de sadakat beklerler.

34 194x180 Burç Kadınlarını Etkilemenin Yolları BALIK BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Balık burcu kadınları aşkı tama anlamıyla doruklarda yaşamak ister. Partnerlerinin her yönlerine her özelliklerine ayrı ayrı aşık olmak isterler. Kendilerinde de âşık olunacak özellikleri biriktirmeye çalışırlar. Aradıkları aşkı bulamamış olsalar da hayallerinde her zaman sırılsıklam âşık oldukları kurgusu vardır.

 

Bir erkeğin aşkına cevap verebilmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır Balık burcu kadınları. Partnerleriyle beraber kendilerini hayaller âleminde bir yolculuğa çıkmış gibi görürler. Zihinlerinin içinde kusursuz bir aşkı elde ettiklerinde neler olacağının düşünü kurarlar.

Balık burcu kadınları, etrafında dönen olaylar hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Duyarlılıkları had safhada olduğundan, kendi dünyalarında olayları değerlendirerek olumlu sonuçlara bağlamaya çalışırlar.

Balık burcu kadınları, keskin ve sinsi düşünme yeteneklerini de fazlasıyla barındırırlar. Bu nedenle plan kurmada üstlerine yoktur. Balık burcunda doğan kadınlarla bir arada yaşamak istiyorsanız normalden biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

Balık burcu kadınını etkilemenin yolu iltifatlar ve sevgi sözcükleridir. Erkeğin ağzından çıkan sözcüklerin arka planını çok fazla düşünmeden direkt olarak inanmaya meyillidirler. Her türlü sevgi sözcüğüne değer verir ve sürekli duymak isterler. Karşılarında anlayışlı bir erkeğin olmasını ve her türlü sorunuyla ilgilenip onu korumasını isterler.

Balık burcu kadınlarını etkileme konusundaki belki de en önemli madde, ilgiyi bir an bile olsun eksik tutmamak gerektiğidir. Çünkü yeterli ilgi göremediği takdirde, bunu başka kollarda arayacaktır. Ona kendisini prenses gibi hissettirmezsek, bu şekilde hissettiren bir erkeğe koşması çok uzun sürmeyecektir. Dikkat etmek gerekir.

44 244x180 Burç Kadınlarını Etkilemenin Yolları BAŞAK BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Başak burcu kadınları, diğer birçok burcun kadınının aksine duygularıyla hareket etmeyi çok fazla tercih etmez. Onun için kendisine verilmiş en büyük nimet aklıdır. Düşünebildiği, karar alabildiği müddetçe aklına güvenir ve onun arkasından gider. Çünkü içgüdülerinin onu yanlış yönlendirdiğine inanır.

 

Aşk hayatları konusunda aktif rol üstlenmekten korkan Başak kadınları, bu davranış biçimini bilinçaltlarında taşımaktadırlar. Kırılgan olduklarının farkına çok önceden varmışlardır ve incinmek istemezler. Bu nedenle ilişkilerde kendilerini karşı tarafa hemen açmazlar. Dışarıdan bakıldığında ilginç görüntü sergilemek istemezler. Çünkü kimsenin dikkat edip yanlarına gelmesini istemezler.

Başak kadını bir erkekten etkilendiğinde onun konuşmalarını böler ve araya girerek sataşmaya çalışır. Bunlar kesinlikle erkekler tarafından olumsuz olarak algılanmamalıdır. Başak burcu kadınının buradaki tek amacı, ortamda kendisinin de var olduğunu hoşlandığı erkeğe göstermektir.

Aşk konusundaki her şeye mesafeli davranan Başak burcu kadınları, romantik dakikalara çok fazla anlam yüklemezler. Bu nedenle, bu burçtaki kadınlara yapılan romantik jestlerden beklenen tepki alınmadığında normal karşılanmalıdır. Başak burcu kadınlarını diğer kadınların aksine para ile kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Kendisi için yapılan harcamaları büyük takdirle karşılar. Aynı zamanda pahalı ve şık giyinen erkeklere ayrı bir gözle bakar ve bu bakışın olumlu yönde olacağına şüphe yoktur.

Başak burcunda doğan kadınlar, erkekleri kriterlerine uygun bulduğunda hayatlarına alırlar ve mutlu bir hayat için yolculuğa çıkmak isterler. Çok zor beğendiklerinin kendileri de farkındadır. Bu yüzden bir kere bulduklarında ellerinden kaçırmak istemezler ve partnerlerine sıkı sıkı sarılırlar.

 54 249x180 Burç Kadınlarını Etkilemenin YollarıBOĞA BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Boğa kadınlarının dış görünüş olarak aradığı erkek tipi, metro seksüel erkek tipidir. Bakımlı erkekler her zaman Boğa kadınlarına ilginç gelmiştir. Fakat yüzeysel özelliklere bakmaya devam edersek, Boğa burcunda olan kadınların paraya ve finansal konulara diğer tüm burçlardan daha çok önem verdiğini rahatlıkla görebiliriz. Bir erkeğin, onların maddi gereksinimlerini karşılayamayacağını hissettikleri anda; kafalarındaki değersiz erkekler listesine bir satır daha ekleyiverirler.

Boğa burcu kadınları, işitsel öğelere derin anlamlar yüklerler. Onlar için, kelimelerle dans edebilen erkekler her zaman daha çekici olmuştur. Kulaklarından kabine inebilen bir erkeği yakaladığında ona tüm manevi dünyasını açar. Koşulsuz şartsız aşık olabileceği erkek karşısında erir ve hayatlarının tamamını bu aşka adamak için çaba sarf ederler.

Boğa kadınları sadık bir eş arayışındadır. Kendi karakter yapısında sadakat gizli olduğundan, karşı taraftan da bu hassasiyeti beklemesi tesadüf değildir. O nedenle Boğa burcu kadınına çekim duyan bir erkek, hayatındaki diğer tüm kadınlardan vazgeçmek mecburiyetinde kalabilir.

Boğa kadınları genel yaşam tarzlarına bakıldığında, kolaylıkla sinirlenebilen bir yapıya sahip değildir. Ancak uzun uğraşlar sonucu sinirlendirilmeyi başarırsa, etrafında fazla durulmaması gerekir. Çünkü Boğa burcu kadınları istediklerinde sözcüklerini bıçak gibi kullanarak karşılarındaki kişiyle incitici tartışmalara girebilir.

Boğa kadınlarının belki de en büyük zaafı, beslenmeye olan düşkünlükleridir. Lezzetli yemeklere asla hayır diyemezler. Kendilerine leziz yemekler sunabilen bir erkeğe her konuda tolerans gösterebilirler. Elbette Boğa burcu kadınını etkilemek isteyen erkekler yalnızca onu leziz yemekler yapan restoranlara götürmekle kalmamalı, aynı zamanda ona tadı damağında kalacak yemekler pişirebilmelidir. Erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer sözü; Boğa kadınlarının beslenmeye ve aşka bakışlarını da ifade edebilir.

 65 250x180 Burç Kadınlarını Etkilemenin YollarıİKİZLER BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

İkizler burcunda doğan kadınlar, hayatları boyunca kendilerini duygusal bir karmaşa içinde hissederler. Bu nedenle ondan hoşlanan erkekler, İkizler kadınını kolay lokma olarak görebilirler. Fakat İkizler burcu sanıldığı kadar basit evet diyen bir kadın tipi barındırmaz.

 

İkizler burcu kadını ile flört etmek için öncelikle entelektüel seviyesi yüksek biri olmak gerekir. Çünkü ikizler burcu kadınları yapı gereği her konu hakkında bilgi sahibi olmak ister ve hareketli bir yaşam tarzını seçerler. Bu nedenle eşleri olabilecek bir erkeğin bilgili, genel kültürü yüksek, oturmasını kalkmasını bilen biri olmasını isterler.

İkizler burcu kadınları birçok üstün nitelik arasalar da normal kalitede erkeklerle flört edebilirler. Bunun sebebi her zaman daha iyi bir eş arama eğiliminde olmalarıdır. Hayatlarında sürekli olarak macera ve eğlence olduğundan bunu birileriyle paylaşmak isterler. Bu kişinin eşleri olması da onlar için hem güven verici bir unsur hem de dış dünya için bir sosyal kanıttır.

Kendilerine yol gösterilmesinden ve hükmedilmesinden hoşlanan İkizler burcu kadınları bunu partnerlerine çok net bir şekilde göstermezler. Yönetecekleri bir eş yerine, kendilerini yönetecek bir eş isterler. Bunun nedeni, kendilerini koruyamayacak durumda olduklarını düşünmeleridir. İçlerindeki kadınsı içgüdüler onlara, başka biri tarafından korunurlarsa hayatta kalma şanslarının çok daha yüksek olacağını söyler. Bu telkine hak veren İkizler burcu kadınları da eşlerinden korumacı bir tutum beklerler. Eşlerinin kıskanç davranmasını istemezler ancak kendileri kıskanç bir tutum sergileyebilir. İkizler burcundan hoşlanan erkeklerin bunu da göz önünde bulundurması gerekir.

74 160x180 Burç Kadınlarını Etkilemenin Yolları KOÇ BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Koç burcu kadınları, kendilerine şaşılacak seviyede özen gösterir. İnsanların içine çıkacağında kusursuz bir görünüme sahip olmak ister. Bu nedenle onunla birlikte olacak erkeğin, bu özelliklerini bilmesini ve kendisine aksesuar olarak seçtiği her ayrıntıyı fark etmesini ister. Elbette şık giyinmeyen bir erkekle de flört etmeyeceğini söylememiz gerekir. Yıllar boyunca kendi giyimine özen göstermekten, detay yakalama yetenekleri üst seviyelere çıkmıştır. Karşılarındaki erkekleri ince eleyip sık dokuyarak değerlendirir. Kadınların genelinde bulunan, dış görüşten daha çok iç dünyasını önem verme yönü; Koç burçları için eşit seviyededir denebilir.

Koç kadınları, kariyerlerini her zaman aşk hayatlarının önünde tutarlar. Onlar için liderlik etmek, zirveye çıkmak son derece önemlidir. İşte bu nedenle sıradan erkeklerin Koçlarla olan şansı azdır. Koç burcu kadınları, yaşamları boyunca kendilerine hükmedebilecek güçte erkeklerle bir araya gelmek isterler. Kalplerinin en derin sırlarını bu tür erkeklere açarlar.

Koç burcu kadınları her konuda aceleci davranmaktan ayrı bir zevk alır. Onlar için, beklemek dünyanın en zor işlerinden biridir. O nedenle hiçbir koç burcu kadınını bir güzellik salonunun bekleme odasında hiçbir şey yapmadan beklerken ya da balık tutarken göremezsiniz. Sürekli olarak kendilerini bir işle meşgul olmak zorunda hissederler. Bu nedenle eğer eğlenceli ya da farklı bir insan değilseniz, Koç burcu kadınlarına karşı sansınızı bile denemeyin.

 

Koç kadınları, yapmacık hale gelmiş her türlü davranış biçimini algılamakta ustadır. Herhangi bir durumda rol yaptığınızı hissettiği anda sizi sıradan insanlar grubuna dâhil ederler. Bu nedenle hem dış görünüş olarak hem de zihinsel olarak son derece gelişmiş kişiler haline gelmeniz gerekiyor.

 84 250x144 Burç Kadınlarını Etkilemenin YollarıKOVA BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Kova burcunda doğan kadınlar kendilerine inanılmaz derecede büyük bir değer verirler. Kendilerini her şeyin üzerinde görme eğilimindedirler ve sürekli el üstünde tutulmak isterler. Genel bir sohbet sırasında bile her konuda muhalefet edebilir ve karşıt bir görüş savunabilirler. Bunun sebebi, bilinçaltlarında yatan kendi dediğinin doğru olduğunu kabul ettirme içgüdüsüdür. Tamamen yanlış olduğu açık olan bir tezi bile ileri sürüp saatlerce kanıtlamaya uğraşabilirler. Bu sebeple karşılarına çıkacak erkeklerin bunun farkında olması gerekir. Kova burcun kadınından daha güçlü bir muhalefet yeteneğine sahip olmanız ve hazır cevap olmanız gerekebilir.

Kova burcu kadınlarının kendilerine olan stabil güvenleri onlara kendi başlarına hareket edebilme yetisi kazandırır. Hayatlarını kimseye ihtiyaç duymuyormuş gibi yaşamaya çalışırlar. Kendi ayakları üzerinde durabildiklerini göstermeye çalışırlar. Kendi zekasına ve aklının yeterliliğine son derece güvenir ve duygusal durumunun bunun önüne geçmesine izin vermez. Akılcı kararlar vererek yaşamını sürdürür.

Kova burcu kadınlarının zor beğenmesinin sebebi akılcı davranmalarıdır. Duygusal olarak ne kadar yoğun duygular hissediyor olurlarsa olsunlar, bir erkek mantıksal açıdan kendilerine uymuyorsa üzerini çizebilirler. Çünkü kendisine bakamayacak, koruyamayacak, tam olarak istediği ilgiyi gösteremeyecek kişilere; sırf çekim hissediyorlar diye kendilerini açmazlar. İlgilendikleri erkeklerin, yaşamlarında istedikleri alanları doldurup dolduramayacağına bakarlar. Duygusal olarak birçok erkeğin kendilerini etkileyebileceğine inanırlar ve bu nedenle bunu özel bir şeymiş gibi görmezler.

Kova burcu kadınının çekim duyduğu erkekler genellikle gizemli adamlardır. Kova burcu kadını merak etmek ve araştırıp ortaya çıkarmak ister. Bu nedenle Kova burcunu etkilemek isteyen erkekler hislerini gizlemelidirler.

94 250x159 Burç Kadınlarını Etkilemenin YollarıOĞLAK BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Oğlak burcu kadınlarının en önemli özelliği, inatçı bir yapıya sahip olmalarıdır. Kendi söyledikleri sözden asla dönmek istemezler. İnat uğruna her şeylerini kaybedebilecekleri gibi, birçok konuda da taviz verebilirler. Hayatları adeta inat üzerine kurulmuştur.

Etrafındaki olaylara karşı son derece duyarlı olan Oğlak burcu kadınları, bir haksızlık gördüklerinde buna tahammül edemezler. Müdahale etmek, sorunu çözmek isterler. Gerekirse bu uğurda tartışma çıkarır, kavga ederler. Başkasının hakkını korumaya bu kadar önem veren bir burç, elbette kendi haklarını korumaya inanılmaz derecede önem verir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığında, net duruşunu asla bozmaz ve güçlü bir karakter yapısı sergiler.

Oğlak burcu kadınının annelik içgüdüleri gelişmiştir. Etraflarında bir çocuk ya da bebek gördüklerinde hemen ilgi gösterirler. İçlerinde bitmek tükenmek bilmeyen bir anaçlık duygusu vardır. Çocuklara karşı kalplerinde bir sevgi şelalesi oluştururlar. Bu konuya verdikleri büyük önem, eş seçimine de yoğun bir biçimde yansımıştır. Kendilerine talip olacak erkeği, çocuklarla nasıl geçindiğine çok dikkat ederler. Duygusal olarak etkilendikleri adamların, çocukların çevresindeki hareketlerini süzgeçten geçirmeden asla ve asla bir ilişki başlatmazlar.

Oğlak burcu kadınları bir erkeğe karşı duygusal olarak bir şey hissetmeseler bile, o erkeği çocuklarla iyi anlaşırken gördüklerinde gözleri parlar. Tekrar listelerine alabilirler. Oğlak burcu kadınları esprili kişilik özelliğine de büyük çekim duyarlar. Kendilerini güldürebilen ve yeterince temiz erkeklere, diğerlerinden daha fazla şans verecekleri kesindir. Bu konularda yeterli olan bir erkek Oğlak kadını ile tutkulu bir ilişkiye başlayabilir.

104 250x180 Burç Kadınlarını Etkilemenin YollarıTERAZİ BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Terazi burcu kadınları, erkeklerini yönetmekten büyük bir haz duyarlar. Asla pasif bir rol üstlenmek istemezler. Zekâlarını her konuda kullanarak üste çıkmaya çalışabilirler ve bu onların gizli silahıdır. Kelimelerle araları iyi olduğu gibi, onları ahenkli bir şekilde kullanarak insanları kolaylıkla etkileyebilirler.

Terazi burcu kadınını yüz metre uzaktan gördüğünüzde bile tanıyabilirsiniz. Kendine has bir havası, büyülü gibi duran hareketleri ve sıcacık bir enerjisi vardır. Bunun yanında takdir edilmekten çok hoşlanır. Eğer etrafında kendini takdir edecek insan bulamazsa, kendi üstün özelliklerini ön plana çıkarabilmek için kendini övme yoluna gider. Fakat bunu cümlelerin arasına gizleyerek, ihtiraslı bir görüntü çizmemeye çalışır. Çoğu zaman da bunu başarır. Terazi burcu kadınının anlattığı, sıradan gibi görünen bir hikâyeden sonra bile birden ondan etkilendiğinizi ve onu yüksek değerde gördüğünüzü fark edebilirsiniz. Aslında terazi burcu kadını bunu bilinçli bir şekilde yapmıştır ama karşısındakilere bunu hissettirmeyecek kadar profesyonel davranmıştır.

Terazi burcu kadınını etkilemek istiyorsanız yüksek değerde bir erkek olmalısınız ya da en azından öyle bir görüntü çizmelisiniz. Çünkü Terazi burcu kadınları yüksek sosyal değere cevap verir. Kendi duruşunuzu ne kadar sağlam tutabiliyorsanız, şansınız o kadar yüksek olacaktır. Terazi burcu kadınları sizin bu duruşunuzu sürekli olarak test edecek ve bozmaya çalışacaktır. Bozabilirse de hemen sizi sıradan erkekler grubuna sokacaktır. Ancak bozamadığında, size derinden bir saygı duyar ve listesinin zirvesine yerleştirir. Ağır hareket eden ve oturaklı erkekler Terazi kadınlarına çekici gelir.

115 210x180 Burç Kadınlarını Etkilemenin YollarıYAY BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Yay burcu kadını bağımsızlığa önem verir. Yaptıklarından dolayı kimseye hesap vermek istemez. Her hareketine saygı duyulmasını bekler. Sorgulanmaktan ve yargılanmaktan hiç haz etmeyen Yay burcun kadınları, kendi ayakları üzerinde durmanın kendini güçlü hissettirdiğine inanır.

Yay burcu kadınları farklı ve orijinal bir kişiliğe sahiptir. Onların yanında can sıkıntınızdan kolaylıkla kurtulursunuz. Esprili kişilikleri sayesinde sizi güldürüp eğlendirebilirler. Cana yakın yapılarıyla insanlarda arkadaş olma isteği uyandırırlar. İlgilerini karşı tarafa belli etmekten çekinmezler. Diğer kadınlar gibi, basit görülme korkuları yoktur. Onlar zaten eğleniyordur, sizin ne düşündüğünüze kulak asmazlar ve hayatlarını hareket halinde yaşamaya devam ederler.

Yay burcu kadınları ilk izlenim olarak ciddiyetten pek hoşlanmazlar. Kendileri gibi eğlenceli insanlarla iyi anlaşırlar. Ağır ve sakin tavırlar, onların ilgi alanına giren davranış biçimlerinden değildir. Daima karşılarında canlı, maceracı ve aksiyona meyilli kişiler görmek isterler. Eğer kendilerine, şu an yaşadıkları hayattan daha heyecanlı bir hayat sunabilecek bir erkekle karşılaşırlarsa dilleri tutulur. Böyle bir erkek onları hayattan tüm istedikleridir. O erkeği elde etmek için ne gerekiyorsa yapacaklardır. Bunun yanında Yay burcu kadınları kendilerini etkiledikten sonra farklı bir karaktere bürünürler. O eski hareketli halleri biraz durulur ve partnerlerini tanımaya çalışırlar. Kendilerini dinleyip dinlemediklerini test ederler. Çocuklarına babalık edebilecek bir adamla mı karşılaştıkları sorusunu kendilerine sorarlar.

Her şeyin dışında Yay burcu kadınları ile mutlu bir beraberlik arzuluyorsanız, onların özgürlüklerini hiçbir şekilde kısıtlamamaya gayret edin. Bu şekilde uzun yıllar süren ilişkilere başlayabilirsiniz.

125 250x180 Burç Kadınlarını Etkilemenin Yolları YENGEÇ BURCU KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI

Yengeç burcu kadınları, arkadaşlık ilişkilerine çok önem verir. Etraflarında sürekli arkadaşları olsun isterler ve yalnız kalmaktan çok korkarlar. Küçük yaşlardan itibaren arkadaşlık ilişkilerini sağlam tutmaya çalışırlar ve büyüdüklerinde kendilerine destek olacak bir sürü arkadaşları olsun isterler.

Yengeç kadınının kalbine giden yol, hayatlarındaki en değerli şeyler olan arkadaşlarından geçer. Arkadaşlarıyla iyi geçinemeyeceğinizi anladıklarında, Yengeç burcu kadınları sizi hiç düşünmeden kapının önüne koyacaktır. Hayatlarını devam ettirmede en büyük destekçileri olduklarını düşündüğü arkadaşlarını her zaman bir erkekten daha değerli göreceklerdir. Bu nedenle Yengeç burcu kadınına yaklaşmadan önce, arkadaşlarının kalbini kazanmanız gerekir. Yeterince eğlenceli ve kişilikli bir insansanız sizi gruplarına kabul edecekler ve size, onunla olmak için bir şans vereceklerdir.

Yengeç burcu kadınlarını nadiren yalnız başlarına görürsünüz. Onların çevresi daima arkadaşları tarafından sarılmıştır. Onları araç olarak da kullanabilir. Bir erkekten hoşlandıklarında ya da tanımak istediklerinde direkt olarak kendileri konuşmazlar. Önce arkadaşlarını yönlendirerek istedikleri erkekle konuşmalarını sağlarlar ve sonra onay alırsa kendileri tanışır. Böylelikle olası bir anlaşmazlığı önceden elimine etmiş olur.

Yengeç burcu kadınları ilişkideyken son derece dürüsttür. Zor beğendikleri için bir kez buldukları eşi bir daha kaybetmek istemezler. Çünkü bunun, her şeye yeniden başlamak anlamına geldiğini bilirler. Eşlerinden sadakat bekledikleri için kendileri de bu şekilde davranırlar. Son olarak da karşılarındaki kişiye mutlak güven duymak isterler. Hayatlarını beraber geçirme isteğiyle dolup taşarlar ve karşılarındakine hak ettikleri tüm değeri vermeye çalışırlar.

Etiketler: , , , ,

Burç Kadınlarını Etkilemenin Yolları Hakkında Yorum Yaz

gulceren eğitim
gulceren hayat7beni

EN ÇOK OKUNANLAR

hayatbulmak yeni kız oyunları
reklamalani125x125 reklamalani125x125
sayaç PageRank Checker